کلینیک نوروفیدبک البرز:نوروفیدبک و اختلالات یادگیری

لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در تبریز, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در آذربایجان غربی, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در اردبیل, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در اصفهان, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در البرز, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در ایلام, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در بوشهر, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در تهران, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در چهارمحال و بختیاری, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در خراسان جنوبی , لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در خراسان رضوی, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در خراسان شمالی, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در خوزستان, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در زنجان, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در سمنان, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در سیستان و بلوچستان, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در فارس , لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در قزوین, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در قم, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در کردستان, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در کرمان, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در کرمانشاه لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در کهگیلویه و بویراحمد, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در گلستان, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در گیلانلیست فهرست مراکز نوروفیدبک در لرستان, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در مازندران, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در مرکزی, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در هرمزگان, لیست فهرست مراکز نوروفیدبک در همدان

کلینیک نوروفیدبک البرز:نوروفیدبک و اختلالات یادگیری

اختلالات یادگیری در سنین دبستان شایع هستند. در این نوع اختلالات، علی‌رغم هوش بهنجار و عدم ‏وجود نقص حسی، کودک در یادگیری مشکل دارد.

این اختلالات موارد زیر را در بر می‌گیرد: نقص توانایی برای شناخت واژه‌ها، خواندن کند و ‏نادرست، مشکل در فهمیدن و نام بردن اصطلاحات ریاضی، عمل‌ها و مفاهیم، و گروه‌بندی ارقام، رعایت مراحل ریاضی، شمارش، جدول ‏ضرب و نیز مشکل در یادگیری نوشتن لغات و جملات.

نوروفيدبك در درمان این اختلال تحول بزرگی ایجاد کرده است و اغلب به تنهایی پاسخگوست و نیازی به درمان مکمل ندارد. معمولاً با کامل کردن یک دوره درمانی، بهبودی ثابتی حاصل ‏می‌شود. تأثیر این روش در چندین پژوهش علمی و معتبر نیز تأیید شده است‎.

اما اعتبار نوروفیدبک در چیست؟
این روش به شرط تکمیل دوره درمانی می تواند اثرات ماندگار بر روی عملکرد مغز برجای بگذارد.

ادامه مطلب  نازی آباد خیابان میعاد  |تهران بهترین دکتر گفتاردرمانی تهران  کارگر شمالی | گفتاردرمانی سیاوش عطایی 09121623463

Related posts